';

INTERIÉROVÉ STUDIO

NOVÝ JIČÍN

První projekty malého rozsahu jsme před 11 lety tvořili ve skromné kanceláři zrušené školní jídelně. Jak čas běžel, stěhovali jsme studio do prostor, které byli blíže našim zákazníkům a disponovali větší prodejní plochou. V roce 2016 jsme otevřeli studio na nové adrese Lidická 8 v bývalé tiskárně Kontext. Budova stojí v historické části města vedle hotelu Praha, v sousedství Městského úřadu.

INTERIÉROVÉ STUDIO

OLOMOUC

Je tomu již nějaký ten čas, kdy jsme se začali poohlížet po centru Olomouce a hledali komerční prostory na nejvhodnějším místě. Štěstí se na nás brzy usmálo a za pár týdnů jsme si zvelebovali nové studio na Hodolanské 32. Přes různé peripetie s hledáním projektového manažera se nám podařilo najít zodpovědného kolegu, díky kterému jsme mohli od pondělí 4.2.2019 otevřít nové studio v Olomouci.

Image module

KONCEPT

TARGET ORIGINÁL

Pod obchodní značkou TARGET originál ® vyvíjíme vlastní koncept originálního nábytku a interiérových prvků. Prvním dokončeným prvkem je oblý nábytkový roh, který jsme v roce 2016 úspěšně zapsali do seznamu průmyslových vzorů EU. Pilně pracujeme na uvedení první nábytkové sestavy na český trh v letošním roce. U Úřadu průmyslového vlastnictví máme podané žádosti na další prvky, které budeme postupně uveřejňovat v nabídce.

ADAMŮV MLÝN

Projektem s velkým „A“ se postupem let stala rekonstrukce gruntu Adamova mlýna v Lichnově u Nového Jičína. Na počátku 60tých letech 20tého století byl tehdy úspěšný provoz Davidova mlýna ze zákona zařazen do socializace a v roce 1959 byl objekt znárodněn a uzavřen. Přestože byl objekt po roce 1989 v rámci restituce vrácen majitelům, zůstal přes 50let bez potřebné údržby, respektive žádné údržby a musel odolávat vandalům a rozmarům počasí. Přesto všechno se v původním stavu, i když ne příliš dobrém, dochovalo vnitřní vybavení mlýnice, turbíny, pec a točité schodiště. Rekonstrukce objektu si jistě vyžádá tisíce hodin tvrdé práce a mnoho mozolů na rukou.